Atrakcje w Kopaniu

(11)

Plaża w Kopaniu Plażę od Kopania dzieli odległość około 1,5 km, ale nie jest to odległość uciążliwa. Nawet pieszy spacer na plaże nie powinien trwać dłużej niż około dwudziestu minut. Wejście na plaż... więcej »

Wejście od ul. Droga na plażę

Jezioro Kopań Jezioro Kopań położone jest w pobliżu miejscowości o tej samej nazwie. To dość duże (powierzchnia prawie 900 ha), przybrzeżne jezioro. Jak większość jezior przybrzeżnych tak i Kopań jes... więcej »

Dąbki Dąbki to nadmorska wioska kuracyjna, atrakcyjnie położona w centrum Wybrzeża Słowińskiego. Morze Bałtyckie ogranicza Dąbki od północy a od strony południowej znajduje się duże jezioro Bu... więcej »

Bobolin Bobolin położony jest w gminie Darłowo, pomiędzy Dąbkami a Darłowem. To niewielka miejscowość wakacyjnego wypoczynku, leżąca pośród lasów iglastych, z dala od aglomeracji miejsk... więcej »

Darłowo i Darłówko Darłowo to malownicze miasto wzniesione obok ujścia Wieprzy do Morza Bałtyckiego, posiadające olśniewające zabytki architektury oraz bujną historię. Pierwsze wzmianki na tem... więcej »

Cisowo Cisowo leży w pewnej odległości od brzegu morskiego (ok 2 km), na wzgórzu, obok jeziora Kopań, Darłowa i wioski Kopań. Przez kilka wieków Cisowo było wioską rolniczą. Obecnie Cis... więcej »

Wicie Wicie to w istocie niewielka wieś letniego wypoczynku na naszym wybrzeżu. Co ciekawego w Wiciu? JEZIORO KOPAŃ Wicie leżą naturalnie nad morzem, ale również na południu wsi leży jezio... więcej »

Rusinowo Rusinowo to stara nadmorska wioska (powstała przypuszczalnie w XIII-tym stuleciu). W najwyższym punkcie Rusinowa stoi neogotycki kościół. Rusinowo zostało założone w głębi wybrzeża, d... więcej »

Jezierzany Jezierzany są niewielką wsią położoną niedaleko znanej miejscowości turystycznej Jarosławiec. Co prawda Jezierzany są oddalone od plaży o mniej więcej 2 km, ale mają dodatkowy atut w posta... więcej »

Jarosławiec Jarosławiec to turystyczna wioska położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku, na klifowym jego brzegu, pośród lasów, nieopodal dwóch jezior: jezioro Kopań oraz jezioro Wi... więcej »

Pierwsze wzmianki o wiosce Kopań odnoszą się do końca XIII stulecia. Przez wieki była to niewielka wioska, której ludność trudniła się hodowlą zwierząt i połowem ryb w jeziorze. Jeszcze na pocz... więcej »

Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00