Wicie

Wicie

Wicie to w istocie niewielka wieś letniego wypoczynku na naszym wybrzeżu.

Co ciekawego w Wiciu?

JEZIORO KOPAŃ

Wicie leżą naturalnie nad morzem, ale również na południu wsi leży jezioro przybrzeżne Kopań. Na jeziorze można wędkować, uprawiać sporty wodne - żeglarstwo, rozmaite formy posiadające w nazwie surfing czy pływać kajakiem. Okolica jeziora to też właściwe miejsce do spacerów oraz wypraw rowerowych. W związku z tym, dla wczasowiczów kochających aktywny wypoczynek, a równocześnie ceniących sobie ciszę i spokój, Wicie to świetne położenie na urlop bądź wakacje.

PLAŻA

Plaża w Wiciu jest przeważnie piaszczysta miejscami z małymi kamieniami, dodatkowo jest ona dosyć odludna. Od wsi rozdziela ją pasmo wydm porośnięte zwyczajną wydmową roślinnością - lasem z dominacją sosny, znajdziemy również sosnę czarną i mikołajka nadmorskiego. 

MIEJSKI PLAC ZABAW

Wicie to spokojna miejscowość, dlatego jest doskonałym miejscem na wypoczynek z dziećmi. Specjalnie dla nich powstał tutaj plac zabaw, na którym mogą się wyszaleć. Dla rodziców przygotowane są ławeczki, dzięki którym w przyjemny sposób mogą odpocząć na świeżym powietrzu oraz obserwować swoje pociechy. 

Ostatnia aktualizacja - grudzień 2018 r.
Za zmiany w powyższych danych redakcja www.kopan.com.pl nie odpowiada.
Chcesz dodać obiekt?

Masz pytania odnośnie portalu, reklamy lub inne propozycje?
Zadzwoń lub napisz do nas!

Redakcja portalu nie udziela informacji o wolnych miejscach noclegowych

Akcept - marketing obiektów noclegowych

Nasze biuro:

Plac Piastowski 14/2,

58-560 Jelenia Góra

Godziny pracy:

poniedziałek - piątek: 8:00-16:00