BURSZTYNOWA PRZYSTAŃ

Kopań 76, Kopań

Bursztynowa Przystań to nowy ośrodek wypoczynkowy, który powstał w 2016 roku nad morzem na granicy Darłówka i miejscowości Kopań.

Informacje ogólne:

 • Domki położone są w odległości ok. 100 metrów od morza bezpośrednio przy głównym wejściu na plażę.
 • Położenie domków jest szczególnie atrakcyjne dla rodzin z dziećmi z uwagi na bardzo bliskie sąsiedztwo szerokiej, piaszczystej plaży, wspaniale wyposażone place zabaw oraz panującą ciszę i spokój, które gwarantują cudowny wypoczynek dla całej rodziny. 
 • Na terenie ośrodka znajduje się 9 domków pod wynajem oraz domki administracyjne, a także wybrukowany parking na samochody.
 • Domki przeznaczone są dla 6 osób, ale maksymalnie mogą pomieścić nawet 8 osób. 
 • Cały teren jest ogrodzony i monitorowany całą dobę. 
 • Dodatkowo naszym gościom udostępniamy palenisko, przy którym można wieczorem przygotować grilla lub ognisko. 

Oferujemy do wynajęcia parterowe domki letniskowe o powierzchni 33m2, w których komfortowo może przebywać 5-6 osób, a maksymalnie nawet 8 osób. 

Domek składa się z:

 • salonu z rozkładanym narożnikiem, szafą, komodą i TV 32",
 • kuchni kompleksowo wyposażonej włącznie z lodówką i płytą indukcyjną,
 • łazienki z kabiną prysznicową, umywalką z szafką i WC,
 • sypialni z łóżkiem małżeńskim 160 cm szerokości i komodą,
 • sypialni z łóżkiem piętrowym 3-osobowym i komodą,
 • dużego tarasu z meblami ogrodowymi i sprzętem plażowym.

Domki są kompleksowo wyposażone i nowocześnie urządzone. Na terenie ośrodka jest dostęp do Internetu bezprzewodowego za pomocą sieci WiFi oraz w każdym domku jest możliwość odbierania kilkunastu kanałów telewizyjnych. 

Zobacz więcej

Udogodnienia

Wi-Fi

Prywatna łazienka

Aneks kuchenny

Telewizor

Sprzęt plażowy

Dostępne w obiekcie

Ogród do dyspozycji gości

Plac zabaw

Grill

Parking

Wypożyczalnia rowerów

Zobacz więcej

Cennik i regulamin

CENNIK 2023

Ceny (brutto) naliczane są za każdą rozpoczętą dobę.

 

TERMIN CENA ZA DOBĘ
(dla maks. 6 osób)

OD

DO
29.04.2023 07.05.2023 458 zł
07.05.2023 20.05.2023 350 zł
20.05.2023 24.06.2023 377 zł
24.06.2023 19.08.2023 575 zł*
19.08.2023 26.08.2023 350 zł*
26.08.2023 09.09.2023 341 zł

* tylko pobyty 7 dniowe (od soboty do soboty) lub ich wielokrotność

RABATY:

 • dla stałych Klientów: -5%
 • za rezerwację FIRST MINUTE  w terminie do 28.02.2023: -4%
 • za pobyt powyżej 13 dób: -3%

DOPŁATY:

 • za pobyt poniżej 6 dób: +10%

Rabaty i dopłaty łączą się!

Pobyt rozpoczyna się o godzinie 15.00 w dniu przyjazdu i kończy o godzienie 9.00 w dniu wyjazdu.

W przypadku późniejszego przyjazdu lub wcześniejszego wyjazdu nie zwracamy środków za mniejszą liczbę dni, chyba, że informację taką otrzymamy od Państwa co najmniej 14 dni przed planowanym przyjazdem, a sam pobyt nie jest w okresie, kiedy wymagany jest pobyt 7-dniowy, co jest zaznaczone w cenniku.

Cena (brutto) za domek dotyczy pobytu maksymalnie 6 osób nie wliczając w to malutkich dzieci do 12 miesiąca życia. W cenie zakwaterowania w domkach uwzględniona została już opłata za zużycie prądu oraz końcowe sprzątanie, a w przypadku pobytów conajmniej 2 tygodniowych umożliwiamy bezpłatną wymianę pościeli po każdym pełnym tygodniu pobytu. W cenę wynajmu domku wliczone jest również jedno miejsce parkingowe na samochód na ogrodzonym i monitorowanym terenie. Do powyższych kosztów pobytu należy doliczyć opłatę klimatyczną wg stawek gminnych, której jesteśmy jedynie poborcą na rzecz Urzędu Gminy w Darłowie na podstawie odrębnych przepisów.

Opłaty dodatkowe:

 • w przypadku pobytu w domku większej liczby osób pobieramy dodatkową opłatę w wysokości 40 zł brutto za osobę za każdy dzień pobytu - dotyczy pobytu więcej niż 6 osób, nie wliczając w to malutkich dzieci do pierwszego roku życia
 • dodatkowe miejsce parkingowe na terenie monitorowanym na życzenie gościa jest dostępne w cenie 20,00 zł brutto za dobę - liczba miejsc ograniczona, dlatego dopiero na miejscu udzielamy informacji na temat dostępności dodatkowych miejsc
 • wynajem grzejnika w cenie 20 zł brutto za dobę
 • w domkach od nr 1 do 4 jest możliwość przyjazdu ze zwierzętami (nie przyjmujemy psów uważanych za rasy niebezpieczne). Opłata dodatkowa za zwierzęta wynosi 10,00 zł brutto za każdą dobę. Istnieje możliwość przyjazdów grupowych ze zwierzętami poza terminami wynajmu domków wymienionymi w cenniku - wówczas ceny są negocjowane indywidualnie
 • pranie rzeczy osobistych w cenie 20 zł brutto za jednorazowy wsad. Pralka mieści 5kg wsadu - w cenie zapewniamy proszek do prania i płyn do płukania (suszenie we własnym zakresie na suszarkach dostępnych w domkach)
 • wymiana pościeli na życzenie - jednorazowo 20 zł brutto
 • wydłużenie pobytu - 50% ceny podstawowej w przypadku wcześniejszego przyjazdu nie wcześniej niż o godz. 9.00 w dniu przyjazdu oraz późniejszego wyjazdu, przy czym nie później niż o godz. 19.00 w dniu wyjazdu - wydłużenie pobytu wyłącznie za wcześniejszą zgodą recepcjonistki

UWAGI:

Łóżeczka oraz krzesełka do karmienia dla niemowlaków udostępniamy nieodpłatnie w ramach zakwaterowania, przy czym ich ilość jest ograniczona, dlatego przed przyjazdem należy potwierdzić, czy będą one dostępne.

Goście przy rezerwacji mają możliwość wyboru domku z wszystkich dostępnych, natomiast w uzasadnionych przypadkach możemy zmienić docelowy domek, w którym zostaną zakwaterowani, szczególnie w przypadku wyboru domków nr 1-4 bez zaznaczenia opcji "chcę zabrać ze sobą zwierzę".

W dniu przyjazdu pobieramy kaucję w wysokości 200,00 zł - zwrotną w dniu wyjazdu (w przypadku przyjazdu ze zwierzętami kaucja wynosi 500,00 zł).

W przypadku rezerwacji domku wymagana jest przedpłata w wysokości 30% należności w ciągu 2 dni roboczych od złożenia rezerwacji. Pozostała płatność regulowana jest na miejscu gotówką lub kartą w dniu przyjazdu lub przelewem na co najmniej 24 godziny przed planowanym przyjazdem (przyjmujemy bony turystyczne do rozliczenia, przy czym bonem nie można zapłacić przedpłaty, a wyłącznie dopłatę). W przypadku rezygnacji z pobytu przedpłata rozliczana jest zgodnie z zasadami opisanymi w Regulaminie.

W przypadku żądania faktury prosimy poinformować o tym fakcie w pierwszym dniu pobytu.


Zobacz więcej
sukces

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana do obiektu noclegowego.

Twoja wiadomość jest wysyłana. Prosimy o cierpliwość

sukces

Twoja wiadomość nie została wysłana do obiektu noclegowego.

Przepraszamy, jeśli pojawił się problem z wysłaniem pytania, skontaktuj się z nami

Błąd:

174 wyświetlenia w 2024r.
Łącznie 876 od 2023r.
serce Twoje ulubione obiekty 0