Atrakcje Turystyczne

Plaża

Plaża w Kopaniu to najważniejsza atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Do plaży jest około 1,5 km, wejście na plażę jest szerokie, piaszczyste i wygodne. Sama plaża również jest piaszczysta, niezbyt szeroka, ale za to nie jest zatłoczona. więcej »

Wejście od ul. Droga na plażę

Jezioro Kopań

Jezioro Kopań to całkiem duże (powierzchnia prawie 900 ha), przybrzeżne jezioro pomiędzy miejscowościami Kopań i Wicie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku pod żaglami oraz kite- i windsurferzy będą zachwyceni - wiatr i fala jest tu prawie zawsze. Jezioro Kopań to także raj dla wędkarzy. więcej »

Dąbki

Dąbki otrzymały w 2007 roku status uzdrowiska. Zatem, nie licząc zwykłych letników oraz wędkarzy, do tej miejscowości przez pełny rok przybywają kuracjusze. więcej »

Bobolin

Bobolin położony jest w gminie Darłowo, pomiędzy Dąbkami a Darłowem. To niewielka miejscowość wakacyjnego wypoczynku, leżąca pośród lasów iglastych, z dala od aglomeracji miejskich, z czystymi plażami. więcej »

Darłowo i Darłówko

Z przyczyny lekkiego oddalenia od Morza Bałtyckiego, noclegi w Darłowie - w południowym jego fragmencie a także w centrum miejscowości - są zazwyczaj tańsze toteż są znakomitą opcję dla urlopowiczów planujących wakacje w ekonomicznej wersji. więcej »

Cisowo

Dzięki dogodnemu ukształtowaniu terenu i występujących w tej okolicy warunkach atmosferycznych funkcjonuje tu jeden z największych w Polsce kompleks wiatraków. więcej »

Wicie

Wicie leżą naturalnie nad morzem, ale również na południu wsi leży jezioro przybrzeżne Kopań. więcej »

Rusinowo

Rusinowo zostało założone w głębi wybrzeża, dziś wioska "zbliża się" do Bałtyku (ulice: Sosnowa, Letniskowa czy Wczasowa). więcej »

Jezierzany

Jezierzany są oddalone od plaży o mniej więcej 2 km, ale mają dodatkowy atut w postaci sąsiedztwa z jeziorem Wicko. Z tej przyczyny ubóstwiają je miłośnicy wszelkich sportów wodnych oraz wędkarze. więcej »

Jarosławiec

Jarosławiec to turystyczna wioska położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku, na klifowym jego brzegu, pośród lasów, nieopodal dwóch jezior: jezioro Kopań oraz jezioro Wicko. więcej »