Polecane obiekty

LAS PALMAS - Dąbki

Atrakcje Darłowa:

Zamek Książąt Pomorskich z XIV wieku, obecnie siedziba Muzeum Regionalnego Darłowo
Latarnia morska w Darłówku - udostępniona do zwiedzania
Park Wodny Jan - kompleks rekreacyjno-basenowy z morską wodą.
Wycieczki w morze na połów dorszy organizowane przez lokalnych rybaków
Wycieczki na Bornholm - odbywają się z Pasażerskiego Terminalu Odpraw Granicznych w porcie.

Kopań Atrakcje Turystyczne

Plaża »

Plaża w Kopaniu to najważniejsza atrakcja turystyczna tej niedużej miejscowości. Do plaży jest około 1,5 km, wejście na plażę jest szerokie, piaszczyste i wygodne. Sama plaża również jest piaszczysta, niezbyt szeroka, ale za to nie jest zatłoczona. więcej »

  • Wejście od ul. Droga na plażę

Jezioro Kopań »

Jezioro Kopań to całkiem duże (powierzchnia prawie 900 ha), przybrzeżne jezioro pomiędzy miejscowościami Kopań i Wicie. Miłośnicy aktywnego wypoczynku pod żaglami oraz kite- i windsurferzy będą zachwyceni – wiatr i fala jest tu prawie zawsze. Jezioro Kopań to także raj dla wędkarzy. więcej »

Dąbki »

Dąbki otrzymały w 2007 roku status uzdrowiska. Zatem, nie licząc zwykłych letników oraz wędkarzy, do tej miejscowości przez pełny rok przybywają kuracjusze. więcej »

Bobolin »

W samej miejscowości nie ma wielu sklepów ani obiektów gastronomicznych - zawsze można wybrać się do nich do okolicznego Darłowa czy Dąbek. więcej »

Darłowo »

Z przyczyny lekkiego oddalenia od Morza Bałtyckiego, noclegi w Darłowie - w południowym jego fragmencie a także w centrum miejscowości - są zazwyczaj tańsze toteż są znakomitą opcję dla urlopowiczów planujących wakacje w ekonomicznej wersji. więcej »

Darłówko »

Nieopodal plaży umiejscowione są liczne ośrodki wczasowe, domy wypoczynkowe a także inne obiekty oferujące noclegi w Darłówku. więcej »

Cisowo »

Dzięki dogodnemu ukształtowaniu terenu i występujących w tej okolicy warunkach atmosferycznych funkcjonuje tu jeden z największych w Polsce kompleks wiatraków. więcej »

Wicie »

Wicie leżą naturalnie nad morzem, ale również na południu wsi leży jezioro przybrzeżne Kopań. więcej »

Rusinowo »

Rusinowo zostało założone w głębi wybrzeża, dziś wioska "zbliża się" do Bałtyku (ulice: Sosnowa, Letniskowa czy Wczasowa). więcej »

Jezierzany »

Jezierzany są oddalone od plaży o mniej więcej 2 km, ale mają dodatkowy atut w postaci sąsiedztwa z jeziorem Wicko. Z tej przyczyny ubóstwiają je miłośnicy wszelkich sportów wodnych oraz wędkarze. więcej »

Jarosławiec »

Jarosławiec to turystyczna wioska położona na środkowym wybrzeżu Bałtyku, na klifowym jego brzegu, pośród lasów, nieopodal dwóch jezior: jezioro Kopań oraz jezioro Wicko. więcej »

Historia Kopań »

Pierwsze wzmianki o wiosce Kopań odnoszą się do końca XIII stulecia. więcej »

Wizyt: 376 470, Dziś: 20, Osób online: 1

Kontakt i reklama Logowanie

Udostępnij stronę

Na Facebooku Wyślij mailem